31. maijā Dzelzavas pamatskolā ritēja 2012./2013. mācību gada pēdējā skolas diena. 101 skolēnam, 15 skolotājiem un 7 tehniskajiem darbiniekiem pirms skolēnu vasaras brīvlaika tā bija emocijām piesātināta svētku diena.
Skolas sarīkojumā piedalījās arī audzēkņu vecāki, un, kā pastāstīja Inese Bandere, skolas direktores vietniece mācību darbā, 35 Dzelzavas pamatskolas skolēni šo mācību gadu beiguši ar labām un teicamām sekmēm. Trijiem skolēniem zināšanas novērtētas kā nepietiekamas, un viņi mācību procesu turpinās pagarinātajā mācību gadā.
Kopīgajā tikšanās brīdī tika sveikti tie audzēkņi, kuru darbs guvis augstus rezultātus. Vispirms tika izsaukti rakstnieka novadnieka Doku Ata balvas kandidāti: Sintija Kažociņa, Signe Aņisimova, Kristiāna Pamše, Marta Svārpstone, Evija Bebre, Egija Sipāne. Doku Ata 3. pakāpes prēmiju (Ls 15) 2012./2013. mācību gadā saņēma Valters Sipāns, 2. pakāpes prēmiju (Ls 20) ieguva Zane Agarelova, un 1. pakāpes prēmiju (Ls 25) saņēma Paula Silava.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 05.06.2013.
Autore: INESE ELSIŅA
OĻĢERTA SKUJAS foto