CESVAINES pils arī šogad piedalījās Latvijas Piļu un muižu asociācijas rīkotajā akcijā „Apceļosim Latvijas pilis", kas tika organizēta jau septīto reizi.
– Akcija „Apceļosim Latvijas pilis" noritēja no 6. jūnija līdz 3. oktobrim un noslēdzās 4. decembrī ar vērienīgu pasākumu Mālpils muižā, kur tika sveikti uzvarētāji. Akcijā pavisam šogad piedalījās 52 Latvijas pilis un muižas, un tās apmeklējuši ap 3000 interesentu. Jāpiebilst, ka pirmoreiz akcijā piedalījās arī Biksēres muiža. Savukārt Cesvaines pils saņēma diplomu nominācijā „Kultūrvēsturiskais lepnums", –
„Staru" informē Cesvaines novada domes priekšsēdētājs Vilnis Špats. Atgādinām, ka 2001. un 2002. gadā vēl pirms postošās ugunsnelaimes akcijas „Apceļosim Latvijas pilis" dalībnieku aptaujā Cesvaines pils ieguva Sapņu pils nosaukumu.
Autore: BAIBA MIGLONE