9. februārī Madonas jauniešu iniciatīvu centram „Burbulis" apritēja četri pastāvēšanas gadi.
Šo gadu laikā notikuši dažādi pasākumi, sporta turnīri, apmācības, ievēlēta Madonas novada jauniešu dome, kas organizē pasākumus jauniešiem, kā arī realizēti divi projekti – „Mana videofilma rullē" un „Manu emociju kūlenis".
Jauniešu centra mērķauditorija ir jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem, kas arī aktīvāk izmanto centrā piedāvātās iespējas –
spēlēt biljardu, galda tenisu, novusu, šautriņas, dažādas galda spēles, lietot internetu. Jauniešu centrā notiek arī jauniešu Alfa kursi, kas savu jauno sezonu atklās jau martā.
Šosestdien, 12. februārī, pulksten 10.30 ar Madonas novada jauniešu domes aktīvu līdzdalību pasākuma organizēšanā svinēsim centra 4 gadu jubileju.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 10.02.2011.
Autore: AGIJA VĀGNERE,
centra vadītāja