Lai uzlabotu satiksmes drošību un atvieglotu ielas uzturēšanu ziemā, turpmāk Tirgus ielā Madonā tiks mainīta transporta līdzekļu stāvēšanas kārtība, vēstīts Madonas novada facebook kontā.
Automašīnām aizliegts stāvēt Tirgus ielas malā. Arī iebrauktuvē stāvlaukumā (no Tirgus ielas puses) līdzās kinoteātrim „Vidzeme" aizliegts atstāt automašīnas.
Ceļa zīmes Nr. 326 „Apstāties aizliegts", kas nosaka aizliegumu transportlīdzekļiem gan apstāties, gan stāvēt, Tirgus ielā ir uzstādītas jūlija nogalē, tomēr, kā novēroja „Stars", autovadītāji tās neņem vērā un automašīnas joprojām tiek izvietotas Tirgus ielas malās.
Pašvaldība lūdz autovadītājus ar izpratni izturēties pret pašvaldības noteiktajiem ierobežojumiem un auto novietošanai izmantot kādu no Tirgus ielai līdzās esošajiem stāvlaukumiem.
Vairāki komentāri facebook liecina, ka šīs izmaiņas tiek vērtētas pozitīvi un tās pat ir sen gaidītas. Tomēr daži ir skeptiski noskaņoti, uzsverot, ja tas domāts drošībai ziemā, tad arī zīmes būtu jāuzstāda ziemā. Savukārt Jolanta raksta: „Ielas uzturēšanu ziemā neglābs zīmes, ja to vienkārši nedara! Nu aizliedziet apstāties kaut visā pilsētā, bet sāciet biežāk kopt ielas un izvest sniegu, nevis pieradināt madoniešus, ka Gaiziņš ir ik uz katras ielas ziemā."
01.08.2023.