Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Ceļu satiksmē atgriežas motobraucēji

AGRITA NUSBAUMA-KOVAĻEVSKA

Autors • 20.04.2021.

Burtu lielums

Iestājoties siltākam laikam, arvien vairāk uz autoceļiem sastopami riteņbraucēji un motociklisti, kas autovadītājiem liek kļūt īpaši piesardzīgiem.

Aizvadītajā nedēļā arī Valsts policija darbā atsāka izmantot motoekipāžas. Tās ne vien nodrošinās satiksmes uzraudzību, bet arī lūkos, lai iedzīvotāji ievērotu „Covid-19" ierobežošanai noteiktās drošības prasības.
Pavasarīgie laikapstākļi mudina ne vien policijai ātrāk sākt motosezonu, bet arī citiem motobraucējiem, tādēļ ir būtiski pirms došanās ceļā ievērot drošības pasākumus.
Pirms jaunās sezonas uzsākšanas motociklu vadītājiem ir jāpārliecinās par transportlīdzekļa tehnisko stāvokli. Tāpat Valsts policija motobraucējus aicina atsvaidzināt savas braukšanas prasmes pirms došanās ceļā, kā arī nebūt pārgalvīgiem un nepārvērtēt savas spējas spēkrata vadīšanā. Nedrīkst aizmirst parūpēties par savu drošību, izvēloties motocikla vadīšanai piemērotu un kvalitatīvu apģērbu un ekipējumu.
Arī pārējiem satiksmes dalībniekiem ir jābūt gataviem, ka satiksmē atgriežas motocikli – jābūt vērīgiem un pirms manevru veikšanas kārtīgi jāpārliecinās par savu un apkārtējo drošību.
21.04.2021.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px