Iestājoties siltākam laikam, arvien vairāk uz autoceļiem sastopami riteņbraucēji un motociklisti, kas autovadītājiem liek kļūt īpaši piesardzīgiem.
Aizvadītajā nedēļā arī Valsts policija darbā atsāka izmantot motoekipāžas. Tās ne vien nodrošinās satiksmes uzraudzību, bet arī lūkos, lai iedzīvotāji ievērotu „Covid-19" ierobežošanai noteiktās drošības prasības.
Pavasarīgie laikapstākļi mudina ne vien policijai ātrāk sākt motosezonu, bet arī citiem motobraucējiem, tādēļ ir būtiski pirms došanās ceļā ievērot drošības pasākumus.
Pirms jaunās sezonas uzsākšanas motociklu vadītājiem ir jāpārliecinās par transportlīdzekļa tehnisko stāvokli. Tāpat Valsts policija motobraucējus aicina atsvaidzināt savas braukšanas prasmes pirms došanās ceļā, kā arī nebūt pārgalvīgiem un nepārvērtēt savas spējas spēkrata vadīšanā. Nedrīkst aizmirst parūpēties par savu drošību, izvēloties motocikla vadīšanai piemērotu un kvalitatīvu apģērbu un ekipējumu.
Arī pārējiem satiksmes dalībniekiem ir jābūt gataviem, ka satiksmē atgriežas motocikli – jābūt vērīgiem un pirms manevru veikšanas kārtīgi jāpārliecinās par savu un apkārtējo drošību.
21.04.2021.