Šonedēļ Madonas pilsētā tika uzsākta zālienu pļaušana. Šajā sezonā tas tiks darīts arī ar nupat iegādāto jauno mauriņa traktoru CubCadet RZT-50, kas piemērots zāles trimēšanai un pļaušanai.
– Jauns traktors tika iegādāts tāpēc, ka iepriekšējais VTZ tipa traktoriņš mums jau bija nolietojies. Katrai tehnikai tomēr ir savs kalpošanas ilgums, bet šis traktors tika izmantots jau kopš tiem laikiem, kad es tikai sāku strādāt Madonas pašvaldībā, tas nozīmē, ka tas ir apmēram sešus gadus vecs. Pie tik intensīvas un regulāras zālienu pļaušanas, kāda vasarā notiek Madonas pilsētā, tas bieži bojājās, līdz ar to pēdējos gados tā remontā bija jāiegulda samērā daudz līdzekļu. Tas bija viens no iemesliem, kādēļ šogad nolēmām iegādāties jaunu zāles pļāvēju, pie tam tāda paša tipa, kādu nopirkām pirms gadiem diviem un ko bijām jau pārbaudījuši praksē, pārliecinoties, ka tas ir piemērots zālienu pļaušanai Madonas pilsētā, – uzsver Madonas novada pašvaldības īpašumu uzturēšanas nodaļas vadītāja vietniece Gita Lutce.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 14.05.2011.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA
AGRA VECKALNIŅA foto