Trešdiena, 27. maijs, bijusi aizņemta diena ugunsdzēsējiem glābējiem, jo Madonas pusē vajadzējis gan steigt palīgā tranšejā pa pusei apraktam vīrietim, gan dzēst ugunsgrēku, kurā sadega mājlopi.
Pulksten 12.41 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Gaujas ielu Madonā, kur kāds vīrietis bija pa pusei aprakts zem smiltīm tranšejā.
Kā informē VUGD Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas priekšniece Viktorija Gribuste, kad ugunsdzēsēji glābēji ieradās notikuma vietā, vīrietis jau bija atbrīvots, un ugunsdzēsēji glābēji viņu nogādāja līdz neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķiem.
Savukārt vēlāk, pulksten 15.11, šai pašā dienā saņemts izsaukums uz Madonas novada Liezēres pagastu, kur kūts ēkā bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka kūts deg 80 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēkā sadega seši mājlopi, bet vienu izdevās izglābt. Ugunsgrēks likvidēts pulksten 19.39.