Saeimas deputāte un bijusī Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) parlamentārā sekretāre Anita Muižniece ir piekritusi kļūt par izglītības un zinātnes ministri.
Aģentūrai LETA pretendente apliecināja, ka ir saņēmusi attiecīgu partijas uzaicinājumu un piekritusi tam, paužot gatavību turpināt kolēģes Ilgas Šuplinskas iesāktos darbus, proti, nākamnedēļ virzīt Saeimā Augstskolu likumprojekta apstiprināšanu un sakārtot izglītības iestādes tā, lai 1. septembrī visiem skolēniem būtu iespējas atsākt mācības klātienē.
Viņa uzsvēra, ka ir gatava iestāties par taisnīgu un pedagogu prestižu veicinošu atalgojuma sistēmu.
Jāpiebilst, ka līdzšinējā ministre I. Šuplinska atstās Jauno konservatīvo partiju, ja politiskais spēks viņu atsauks no ministres amata, trešdien preses konferencē žurnālistiem paziņoja ministre.
Savukārt, jautāta par turpmākajiem darbiem savā karjerā, I. Šuplinska atgādināja, ka viņa ir ievēlēta arī Saeimā, kur arī pēc iespējamās ministres amata atstāšanas plāno turpināt darbu, tai skaitā zinātnes laukā, kur viņai esot iesākti vairāki darbi.
04.06.2021.