Aizvadītajā svētdienā Cesvaines katoļu baznīcā viesojās arhibīskaps Zbigņevs Stankevičs.
Tā bija arhibīskapa kārtējā draudzes vizitācija, kuras laikā viņš paspēja uz brīdi iegriezties arī Madonā. Zbigņevs Stankevičs priecājās par ekumēnisko lūgšanu kapelu pilsētas centrā, informēja, ka Madonas katoļu draudzi apmeklēs un Sv. Misi baznīcā vadīs 4. septembrī.
Autore: INESE ELSIŅA