Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Veikalā iedarbojas trauksmes signalizācija

Redakcija

Autors • 11.03.2014.

Veikalā iedarbojas trauksmes signalizācija
Burtu lielums

Pagājušajā piektdienā, 7. martā, tā saucamās mazās „Maximas" klientus priekšpusdienā pārsteidza uzraksts, ka veikals tehnisku iemeslu dēļ slēgts. Mirkli iepriekš daudzi iedzīvotāji bija dzirdējuši, ka uz Madonas centru ar ieslēgtu skaņas signālu aiztraucas Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) mašīna.

Lai gan pat paspēja izplatīties versija, ka veikals „Maxima" Poruka ielā aizdedzies, laikraksts „Stars" klātienē pārliecinājās, ka tā bijusi vien viltus trauksme. Taču, gods godam, visi klienti un darbinieki no veikala jau uzreiz bija evakuēti, kā arī
veikals – apmeklētājiem slēgts.
VUGD Madonas daļas komandieris Māris Bulders atklāja, ka kļūdaini iedarbojusies ugunsgrēka automātiskā atklāšanas sistēma un atskanējis trauksmes signāls. Uz izziņoto trauksmi, protams, uzreiz izsūtīta VUGD automašīna.
VUGD Madonas daļas inspektors Arnis Šmugais komentēja: – VUGD ugunsdzēsēji glābēji telpas izstaigāja, konstatēja, ka nekādas degšanas nav, tāpēc tika izlemts, ka ir droši veikalā atgriezties, un darbs turpinājās. Nav skaidrs, tieši kurš detektors iedarbojās, bet tas, visticamāk, noticis tāpēc, ka sistēma ir nedaudz novecojusi. Taču veikals „Maxima" jau strādā pie tās nomaiņas uz jaunāku, viņiem plānā ir paredzēta jaunas uguns aizsardzības sistēmas ieviešana, tā ka, domājams, nākotnē šādas viltus trauksmes vairs neatgadīsies.

Autore: LAURA KOVTUNA

OĻĢERTA SKUJAS foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px