Otro gadu Latvijā notiek vasaras pasākumi bērniem, ko organizē Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas svētdienas skolas nozares speciālisti sadarbībā ar draudzēm.
– Šogad Madonas prāvesta iecirknī pasākums „Dievs un es, mēs esam draugi!" notiks trijās vietās, – stāsta Nadja Niedrīte. – 25. jūlijā pulksten 10 Lubānas klubā, 25. jūlijā pulksten 16 Praulienas pamatskolā un 26. jūlijā pulksten 10 Madonā pie Saieta laukuma strūklakas aicinām lielus un mazus bērnus, pusaudžus un ģimenes. Pasākuma programmā Madonā (līdzīgi arī Lubānā) paredzēta dalībnieku reģistrācija, pasākuma atklāšana, pulksten 10.30 – Liepājas ceļojošā leļļu teātra „Maska" izrāde „Dievs un es, mēs esam draugi!" (izrāde notiks kinoteātrī „Vidzeme"). No 11.15 līdz 14.00 paredzēta darbošanās radošajās darbnīcās: draudzības rokassprādžu veidošana, mājas „būvēšana", dzīvnieciņu veidošana no pērlītēm, floristikas darbiņu gatavošana, komandu spēles. Lietus un liela vēja gadījumā aktivitātes notiks kinoteātrī „Vidzeme". Ieeja pasākumā visiem interesentiem bez maksas.
Autore: INESE ELSIŅA