Ceturtdien pēcpusdienā Tele2 klienti pēķšni atskārta, ka palikuši bez mobilajiem sakariem — nevarēja vairs ne piezvanīt, ne arī nosūtīt īsziņu.
Izrādījās, Tele 2 tīkla centrāles elktropadevē bija radušies barošanas traucējumi, kuru dēļ mobilie sakari nebija pieejami. Sākotnēji tika plānots tos atjaunot stundas laikā, bet tas izdevās pulksten 17.50.
— Problēmas radīja elektropadeves sistēmas avārija, — situāciju skaidro Tele2 sabiedrisko attiecību konsultante Velga Ozola. — Mūsu speciālistiem izdevās to novērst īsākajā iespējamajā laikā, atjaunojot centrāles elektropadeves sistēmu. Mēs atvainojamies saviem klientiem un visiem Latvijas iedzīvotājiem par sagādātajām neērtībām! Visi Tele2 klienti šīs nedēļas nogalē, sestdien un svētdien, Tele2 tīklā varēs zvanīt un sūtīt īsziņas bez maksas! Pateicamies par pacietību un pausto atbalstu.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA
Autore: ŽEŅA KOZLOVA