Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Var norēķināties ar kartēm

JANA SAULĪTE

Autors • 03.07.2009.

Burtu lielums

Kopš šīs nedēļas Madonas zemesgrāmatu nodaļā iespējams norēķināties ar maksājumu kartēm.

Līdz šim vienīgais veids, lai tiesās un zemesgrāmatu nodaļās samaksātu valsts noteiktos maksājumus, piemēram, valsts un kancelejas nodevas, bija naudas pārvedums bankā, par to maksājot vēl atsevišķu kredītiestādes komisijas maksu.

Ieviešot šo pakalpojumu, tiks ietaupīts arī klienta laiks, jo nebūs no tiesu iestādes jādodas uz banku veikt maksājumu un pēc tam vēlreiz uz tiesu iestādi, lai iesniegtu maksājumu apliecinošu dokumentu.

Maijā pirmais maksājumu karšu termināls tika uzstādīts Ogres zemesgrāmatu nodaļā, kur jau pirmajās dienās lielākā daļa klientu izmantoja iespēju veikt elektroniskos norēķinus bez kredītiestādes starpniecības.

Joprojām tiks saglabāta iespēja norēķināties par saņemtajiem pakalpojumiem, veicot naudas pārvedumu arī bankā.

Maksājumu iespējams veikt ar jebkuru bankas izdotu VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro un American Express maksājumu karti.

Šo pakalpojumu ievieš Tiesu administrācija sadarbībā ar Valsts kasi, karšu apstrādes centru SIA „First Data Latvia", AS „SEB banka" un AS „Parex banka".

Līdz šim ar maksājumu karšu termināliem aprīkota Rīgas pilsētas Centra rajona tiesa, Ogres, Jūrmalas, Daugavpils, Jelgavas, Limbažu, Gulbenes un Jēkabpils zemesgrāmatu nodaļa.

Paredzēts, ka līdz šā gada beigām ar maksājumu kartēm būs iespējams norēķināties visās rajona (pilsētas) tiesās, apgabaltiesās un zemesgrāmatu nodaļās.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px