Aizvadītajā piektdienā Madonas rajona Eiropas Savienības informācijas punkta (ESIP) telpā notika ES valodu dienai veltītā konkursa izvērtējums.
Uz noslēguma pasākumu tika aicināti 12 cilvēki, viņus uzrunāja ESIP vadītāja Sarmīte Radiņa. Konkurss tika organizēts pilsētas skolu jaunatnei (10.-12. klašu audzēkņiem), konkursantiem bija jāatrod pareizās atbildes uz 20 jautājumiem. Aktīvi konkursā piedalījās Madonas pilsētas 2. vidusskolas audzēkņi, apbalvoto vidū bija arī Madonas Valsts ģimnāzijas un pilsētas 1. vidusskolas pārstāvji.
Autore: INESE ELSIŅA