Klimata un enerģētikas ministrija (KEM) piedāvā iespēju Latvijas skolām un augstskolām uzaicināt pie sevis ciemos ministru, kurš sniegtu ieskatu par klimata un enerģētikas nozari tuvplānā.
Iniciatīvas mērķis ir izglītot jauniešus un veidot viņos interesi par to, kā, kādā Latvijā mēs gribam dzīvot un kādas zināšanas var noderēt tālākās jauniešu karjeras attīstībā, kā arī veicināt jauniešu iesaisti ilgtspējīgākas nākotnes veidošanā, informē KEM.
Jau šobrīd daudzas Latvijas augstskolas, vidusskolas un profesionālās mācību iestādes ir izmatojušas iespēju uzaicināt klimata un enerģētikas ministru. Vieslekciju ietvaros Kaspars Melnis uzrunās dažādu vecumu skolēnus un studentus, stāstot par klimata un enerģētikas nozīmi mūsu ikdienā, atjaunīgo resursu izmantošanas iespējām Latvijā, uzsverot arī ministrijas īstenotās un plānotās iniciatīvas, kas veicina pāreju uz zaļo nākotni. Lekcijas laikā jauniešiem būs iespēja iesaistīties diskusijās, uzdot sev interesējošos jautājumus un dalīties ar saviem viedokļiem un priekšlikumiem. Ja ir vēlme, lūgums līdz 2025. gada 20. janvārim sazināties ar ministra biroju pa e‑pastu [email protected], lai vienotos par iespējamo ministra vizīti.
13.12.2024.