14. Saeimas partiju deputāti šodien, 1. novembrī, pulksten 10 pirmo reizi sanāca uz parlamenta sēdi, informēja līdzšinējā parlamenta spīkere Ināra Mūrniece.
Iepriekš sanāksmē partiju pārstāvji esot izrunājuši gan pirmās sēdes darba kārtības jautājumus, gan arī dažādas organizatoriskas lietas, kas attieksies uz deputātu ikdienu, nodrošinājumu un iespējām saņemt informāciju, stāstīja Mūrniece.
Politiķe norādīja, ka partiju pārstāvji ir vienojušies par tradicionālajiem pirmās Saeimas sēdes darba kārtības punktiem – deputāta zvēresta došana, balsu skaitītāju ievēlēšana, pagaidu Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas ievēlēšana un tās darbības principi. Tās locekļi komisijas sēdē pārbauda vēlēšanu materiālus un sūdzības par vēlēšanām, ja tādas iesniegtas Centrālajā vēlēšanu komisijā.
Tostarp 14. Saeimas sēdēs turpmāk piedalīsies līdzšinējais Madonas novada pašvaldības domes deputāts, ilggadēja Madonas rajona, novada pašvaldības amatpersona Andrejs Ceļapīters.
27. oktobra domes sēdē, kas viņam bija pēdējā Madonas novada domē, domes priekšsēdētājs Agris Lungevičs pauda: – Ja nekļūdos, Andrejs pašvaldības deputāta amatā ir 28 gadus, no 1994. gada. Šobrīd jau līmeni augstāk – valsts parlamentā. Tur pārstāvēs gan sevi, gan mūsu novadu parlamentā. Redzot un zinot Andreja milzīgo pieredzi un zināšanas, esmu drošs, ka daudz labu lietu ierosinās un paveiks.
Madonas novada pašvaldības dome pasniedza Andrejam Ceļapīteram simbolisku dāvanu – Madonas novada suvenīru – koka pulksteni, no sirds vēlot izdošanos un panākumus jaunajā amatā.
1.11.2022.