Valsts meža dienests ir noteicis ugunsnedrošā laika posma sākumu visā valsts teritorijā no 28. aprīļa.
Valsts meža dienests atgādina, ka meža īpašnieka vai valdītāja pienākums ir nodrošināt ugunsdrošības prasības meža zemēs, un aicina gan meža īpašniekus, gan visus iedzīvotājus, atrodoties mežā, ievērot ugunsdrošības prasības, kā arī nebūt vienaldzīgiem un meža ugunsgrēka gadījumā nekavējoties ziņot VUGD, t. 112, vai Madonas virsmežniecībai, t. 29181546, vai tuvākajai mežniecībai.
Informāciju sagatavoja: PĒTERIS ŠŅEPSTS,
Madonas virsmežniecības
Meža ugunsdzēsības stacijas vadītājs