Sakarā ar valstī noteikto ārkārtējo situāciju „Covid-19" izplatības mazināšanai pēdējo dienu laikā reģionālo maršrutu autobusos pārvadāto pasažieru skaits ir būtiski krities.
Tādējādi no ceturtdienas, 19. marta, uz ārkārtējās situācijas laiku autobusu reisu skaits tiek samazināts, informē Valsts SIA „Autotransporta direkcija" sabiedrisko attiecību speciāliste Lilita Pelčere. Iedzīvotāji, kuri uz savu iecerēto galamērķi plāno doties ar reģionālo maršrutu autobusu, aicināti pirms tam pārbaudīt aktuālo kustības sarakstu 1188 vai mājaslapā www.atd.lv.
Lēmums slēgt konkrētus autobusu reisus tika pieņemts, balstoties uz pārvadātāju iesniegtajiem datiem par pārvadāto pasažieru skaitu laika periodā, kopš valstī tika ieviesta ārkārtējā situācija. Atsevišķos autobusu maršrutos reisu skaits tiks samazināts pat uz pusi.
Lēmuma par vilciena reisu samazināšanu šobrīd vēl nav; aktuālie dati par vilcienos pārvadāto pasažieru skaitu vēl tiek analizēti.
Visi aktuālie kustības saraksti būs pieejami mājaslapā www.atd.lv sadaļā „Kustības saraksti" vai www.1188.lv. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar pasažieru pārvadātājiem!
Papildus tam Autotransporta direkcija aicina pasažierus, ja tas ir iespējams, biļeti iegādāties internetā, autoostā vai maksājot ar bankas karti autobusā.
20.03.2020.