Aizvadītajā svētdienā pēc Svētās Mises Madonas katoļu baznīcā tika dota īpaša svētība skolēniem, studentiem, skolotājiem un pasniedzējiem, iesākot jauno mācību gadu.
Tas nenozīmē, ka turpmāk skolēniem mājasdarbi nebūs jāpilda vai studentiem nevajadzēs gatavoties lekcijām, – komentē priesteris Ingars Stepkāns. – Svētības būtība ir tā, lai, uzsākot jaunās studiju gaitas, ikviens tās novēlētu Dieva aizgādībai un lūgtu stiprinājumu, alkas pēc patiesības un uzticību iesāktajiem darbiem.
Par svētdienas devīzi līdz ar to var būt vārdi: „Atceries par Dievu ne tikai eksāmenu laikā, bet arī uzsākot studijas!"
Autore: INESE ELSIŅA