Šovasar visi noteikti ir pamanījuši strādājošus jauniešus mums visapkārt. Pirms laika jau rakstījām par skolēniem, kas uzsākuši darbu 1. periodā, kurus tagad, jūlijā, ir nomainījuši skolēni darbam 2. periodā
Kopumā NVA Madonas filiālē darbu uzsākuši 118 skolēni, no kuriem 33 ir vecumā no 13 līdz 14 gadiem un 85 vecumā no 15 gadiem. Šo skolēnu skaitā ir arī 6, kas strādā jau otro mēnesi. Kopumā pieteiktās darba vietas skolēniem ir 60, no kurām daudzās skolēni darbojās arī 1. periodā.
Ietērpti atstarojošās vestēs, Blaumaņa ielā netālu no Madonas mūzikas skolas strādā skolēni, kuriem darbu nodrošina Madonas pilsētas dome. Viņu darba pienākumos ietilpst pilsētas labiekārtošanas darbi – grābšana, zemes rušināšana, apmalīšu izrakšana u. tml., jo tālāk Blaumaņa ielā tiks ierīkots zālājs. Madonas pilsētas domes īpašumu uzturēšanas nodaļas vadītājs Aldonis Rībenieks sīkāk paskaidro zāliena atjaunošanas nepieciešamību: – Kad tur mainījās līmenis un augstums (sakarā ar bruģēšanas darbiem), viss bija izrakāts un izbradāts. Tad nu tagad skolēni strādā, lai zālājs labi izskatītos, lai viegli būtu pļaut, lai nebūtu teju vai ar rokām jāpļauj, bet gan ar normālu tehniku.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 21.07.2007.
Autore: LAURA VOITIŅA
AGRA VECKALNIŅA foto