Šodien Madonas novadpētniecības un mākslas muzejs uzņem novadpētniecību muzeju pārstāvjus no Valkas, Alūksnes, Valmieras, Pleskavas un Izborskas.
Šeit projekta „Muzeju pārrobežu sadarbības veicināšana kopējā vēsturiskā mantojuma izmantošanā" ietvaros notiek starptautisks seminārs „Muzeju izglītojošā darba politika. Pieredze un interpretācija." – Viena no projekta aktivitātēm ir pieredzes apmaiņa, tāpat arī būs muzeju pedagoģisko programmu prezentācijas. Notiks arī 4 rajonu kopīgi gatavotās izstādes „Kopā būt" atklāšana.
Autore: LAURA VOITIŅA