8. septembrī no pulksten 11 līdz 16 Madonas bērnu un jauniešu centrā notiks seminārs skolu teātru režisoriem un interesentiem.
Semināru vadīs Irēna Bauma, izglītības zinātņu maģistre pedagoģijā, režisore, šobrīd aktīvi darbojas un vada skolēnu teātru kolektīvus. Semināra pamattēma – literāro uzvedumu veidošana. Semināra gaitā būs iespēja vērot un analizēt videomateriālus, praktizēties skatuves runā.
Jaunajā mācību gadā tas būs jau otrais seminārs projekta „Režisors ar lielo „R!"" ietvaros.
Pirmo semināru, kas notika 21., 22. augustā, skolu režisoriem vadīja Guna Bīriņa, sociālo zinātņu maģistre psiholoģijā, teātra sporta pedagoģe un lektore, kas pati darbojusies A. Rūtentāla Kustību teātrī.
Paredzams, ka trešais seminārs notiks 22. un 23. oktobrī, bet novembrī rajona skolu režisoriem būs iespēja doties uz Rīgu, apmeklēt E. Smiļģa muzeju un noskatīties teātra izrādi.
– Aicināti piedalīties arī tie režisori un interesenti, kas nebija pirmajā seminārā, – saka Nadja Niedrīte.
Par dalību seminārā koordinatore lūdz informēt līdz 6. septembrim (tālr. 4807552 vai 26391659, vai e-pastā: [email protected]).
Autore: INESE ELSIŅA