Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Semināri par interneta lietošanu

Redakcija

Autors • 30.06.2007.

Burtu lielums

Īpašu uzdevumu ministra elektroniskās pārvaldes lietās sekretariāts sadarbībā ar Latvijas Interneta asociāciju Eiropas Kopienas projekta Net-Safe ietvaros, jūlijā un augustā rīko vienas dienas radošos seminārus par drošību internetā bērniem un jauniešiem. „Staru" informē semināra organizatori.

– Semināra galvenais pasākums būs skolēnu darbs ar datoru internetā – radošo darbu izstrāde par dažādām ar drošu interneta lietošanu saistītām tēmām. Projekta Net-Safe pārstāvji un jomas eksperti seminārā iepazīstinās skolēnus ar iespējamajiem riskiem internetā un sniegs ieteikumus drošai interneta lietošanai. Noslēgumā dalībnieki saņems apliecību par semināra noklausīšanos un dalību radošo darbu izstrādē, – uzsver Ina Miķelsone.

Visi semināra dalībnieki saņems arī siltas pusdienas, dalība seminārā – bez maksas. Semināra norises vieta un laiks Madonā – Madonas pilsētas 1. vidusskolā 10. augustā. Dalību seminārā var pieteikt līdz 16. jūlijam, nosūtot pieteikumu pa e-pastu: [email protected], kontaktējoties ar Inu Miķelsoni pa e-pastu: [email protected] vai zvanot pa tālruni 26490533.

Autore: ŽEŅA KOZLOVA


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px