„Covid-19" izplatības ierobežošanai izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā no 15. marta līdz 14. aprīlim vidējā diennakts satiksmes intensitāte uz valsts galvenajiem autoceļiem ir bijusi vidēji par 26% mazāka nekā tādā pašā laika periodā pērn.
Vieglā transporta intensitātes samazinājums šajā periodā ir bijis 29%, bet kravas transporta – 14%.
Satiksmes intensitātes izmaiņas uz galvenajiem valsts autoceļiem līdz šim ierasti ir bijušas salīdzināmas ar valsts ekonomikas attīstības tendencēm.
Kopš 2011. gada satiksmes intensitāte ik gadu ir turpinājusi pastāvīgi augt, pērn sasniedzot visaugstākos rādītājus pēdējo 10 gadu laikā.
28.04.2020.