Lai padarītu bezdarbnieku pabalstu izmaksu sistēmu godīgāku, ar nākamo gadu Latvijā tiks samazināts bezdarbnieku pabalsta izmaksas termiņš gados jauniem cilvēkiem.
Saeimas akceptētie grozījumi paredz, ka ar nākamo gadu bezdarbnieki ar darba stāžu līdz 10 gadiem varēs saņemt pabalstu 4 mēnešus, ar darba stāžu no 10 līdz 20 gadiem – 6 mēnešus, bet ar darba stāžu virs 20 gadiem – 9 mēnešus – tāpat kā līdz šim.
Autore: ASTRA ZAGORSKA