Līdz ar Dzelzceļa muzeja atvēršanos pēc „Covid-19" pauzes muzejs apmeklētājus sagaida ar pop-up izstādi par Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas pārmaiņām vēstures līkločos.
Izstādē ir iespējams izpētīt lielformāta fotogrāfijas ar staciju kopš tās atvēršanas 1861. gadā līdz pat 20. gs. 80. gadiem, apskatīt dažādus priekšmetus, kas reiz rotājuši stacijas interjeru un peronus, kā arī iepazīties ar gaidāmajām pārmaiņām līdz ar Rail Baltica dzelzceļa līnijas būvniecību. Izstāde apskatāma līdz 29. augustam Dzelzceļa muzejā Rīgā, muzeja ierastajā darba laikā. Izstādes autori – Dzelzceļa muzeja kolektīvs. Muzejs izsaka pateicību VAS „Latvijas dzelzceļš" īpašumu apsaimniekošanas speciālistam Raimondam Petrovskim par stacijas tablo nogādāšanu muzejā.
14.08.2020.