Satiksmes ministrs Tālis Linkaits šodien, 25. augustā, reģionālajā vizītē apmeklēs Madonas un Gulbenes novadu, lai ar novadu jauno vadību pārrunātu satiksmes jomas aktuālos jautājumus un tiktos ar vietējiem uzņēmējiem.
Kā informē ministra padomniece stratēģiskās komunikācijas jautājumos Ilze Salna, ar abu novadu pašvaldību vadītājiem ministrs plāno pārrunāt reģionālo un vietējo ceļu attīstību.
Madonas novadā vizīti ministrs sāks ar Sauleskalna industriālās zonas būvniecības vietas apmeklējumu. Ministrs iepazīsies arī ar pašvaldības pieredzi un plāniem platjoslas interneta tīkla izmantošanā, kā arī apmeklēs Lazdonas pasta nodaļu, kas, pateicoties vietējo uzņēmēju aktivitātei, ir viens no novada e-komercijas punktiem.
25.08.2021.