Septembrī, oktobrī un novembrī Zemkopības ministrija (ZM) sadarbībā ar Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru (LLKC) visā Latvijā organizēs deviņus reģionālos seminārus, kuros lauksaimniekiem skaidros gaidāmās aktualitātes nozarē un Latvijas Kopējās lauksaimniecības politikas Stratēģiskā plāna ieviešanu 2025. un tuvākajos gados.
20. septembrī pulksten 10 ZM un Valsts KLP tīkla rīkots informatīvais seminārs „Par aktualitātēm nozarē un Latvijas Kopējās lauksaimniecības politikas Stratēģiskā plāna ieviešanu" notiks Madonā – novada kultūras centrā Raiņa ielā 12.
Semināru atklās zemkopības ministra Armanda Krauzes un Zemkopības ministrijas valsts sekretāra Ģirta Krūmiņa uzrunas par aktuālo nozarē un galvenajām prioritātēm nākamajam gadam. Seminārā skaidrojumus sniegs un uz jautājumiem atbildēs arī ZM un Lauku atbalsta dienesta, Pārtikas un veterinārā dienesta, Valsts augu aizsardzības dienesta, Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras, Zemkopības ministrijas nekustamo īpašumu meliorācijas jautājumos un Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra atbildīgo iestāžu eksperti par lauksaimniecību.
Jautājumu gadījumā lūgums zvanīt LLKC Madonas konsultāciju biroja vadītājai Aijai Vīgnerei uz tālruni 28675443 vai rakstīt uz e‑pastu [email protected].
13.09.2024.