Sestdien 4. jūlijā Sausnējas pagastā Ģimenes atbalsta centrā "Zīļuks" tika atklāts bērnu rotaļu laukums, kas tapis, īstenojot projektu "Rotājies un rotaļājies!". Projektu realizēja labdarības un iniciatīvas grupa -11 dažādu profesiju pārstāvji.
Pateicības vārdus projekta īstenotājiem teica Ērgļu novada domes priekšsēdētājs Guntars Velcis, Sausnējas pagasta pārvaldes priekšsēdētāja Liena Kārkliņa, valsts bērna tiesību aizsardzības galvenā inspektore Līga Bērziņa un Ģimenes atbalsta centra "Zīļuks" direktore Rudīte Ligita Zeiferte.
Atklāšanas pasākumu ierūcināja motoklubs "Wendi" un ieskandināja pieaicinātie viesmākslinieki – grupa "Iedomu spārni".
Projekts tika sagatavots un īstenots laika posmā no 2009. gada 17. aprīļa līdz 4. jūlijam, kā rezultātā dzīvojamā telpā tika izlīmētas tapetes, sašūti jauni aizkari, ierīkota vanna, izgatavoti atpūtas soli, kā arī aprīkots rotaļu laukums bērnu aktīvai atpūtai.
Mēs esam bagāti, mums ir tik daudz mīļu draugu, kuru sirsnība, labestība un gaišums ir jūtams ik uz soļa.
Vissirsnīgāko paldies vēlamies teikt darba grupai: Ingai Rudzātei, Ligitai Millerei, Ilmāram Mārciņam, Lindai Ķerei, Mārcim Jaunzemim, Aigaram Krīgalim, Jānim Jēkabsonam, Ingai Rasai, Ilonai Reihmanei,
Daniilam Galuzam, Guntim Mārciņam un Svetai Romašinai!
Vairāk lasiet laikrakstā STARS 09.07.2009.
Autors: TEIKSMA EGLĪTE