Brīvdienās – sestdien un svētdien – laiku pa laikam uznāca stiprs pērkona negaiss, spēcīgi zibeņoja arī naktī uz pirmdienu.
Vakar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Madonas brigādes komandieris Viktors Stepanovs pastāstīja, ka negaisa laikā nevienā mājā zibens nav iespēris un nekur šī iemesla dēļ nav izcēlies ugunsgrēks.
Rajona policijas pārvaldes kārtības policijas biroja trešās nodaļas priekšnieks Gunārs Latkovskis informēja, ka brīvdienās lielas avārijas nav reģistrētas.
Negaisa laikā gan vairākās vietās Madonas rajonā cietušas elektropārvades līnijas, pirmdien vēl a/s „Latvenergo" Sadales tīkla Ziemeļaustrumu reģiona Madonas nodaļas speciālisti apzināja bojājumu lielumu.
A/s „Latvenergo" komunikāciju un mārketinga departamenta ārējo komunikāciju daļas vadītājs Andris Siksnis vakar pēcpusdienā atzīmēja, ka bojājumi tiekot novērsti: – Šobrīd vēl Madonas rajonā jānovērš 14 zemsprieguma līniju bojājumi, kas galvenokārt notikuši Praulienas un Dzelzavas pusē.
Autors: GUNĀRS ZEMZARS