Madonas pilsētas domes zālē notika svinīgs brīdis, kurā divpadsmit Madonas rajona iedzīvotājiem pasniedza oficiālu dokumentu par Latvijas Republikas pilsonības piešķiršanu.
Skanēja Latvijas valsts himna. Atklājot svinīgo brīdi, Naturalizācijas pārvaldes Rēzeknes reģionālās nodaļas Madonas filiāles vadītājs Jānis Kļaviņš teica: – Man ir patiess prieks, ka Latvijas pilsoņu pulks kļuvis lielāks. Patīkami, ka pēdējā laikā arvien vairāk pilsonību iegūst cilvēki cienījamos gados. Tā tas ir arī šoreiz.
Cilvēks iegūst pilsonību, reizē ar to iegūstot jaunas tiesības un arī pienākumus. Esmu pārliecināts, ka turpmāk jūs godam nesīsit Latvijas vārdu un būsit uzticīgi mūsu valstij.
Jaunos Latvijas pilsoņus sveica arī Naturalizācijas pārvaldes Rēzeknes reģionālās nodaļas vadītāja vietniece Irēna Ivanova. Arī viņa veltīja labus vārdus jaunajiem pilsoņiem: – Cilvēki, kas iesaistās sarežģītajā naturalizācijas procesā, sagatavojas ļoti rūpīgi, izsver visus „par" un „pret", kā būs, atrodoties Latvijas pilsoņa statusā. Izdarot izvēli, pretendenti uz Latvijas pilsonību par visu jau ir izšķīrušies – nokārtoti pārbaudījumi, sagatavojušies morāli. Lai jums visiem labi klājas! Labu veselību un daudz skaistu brīžu! Gados jaunajiem pilsoņiem novēlu atrast savu vietu dzīvē, domubiedrus.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 09.06.2007.
Autors: GUNĀRS ZEMZARS
AGRA VECKALNIŅA foto