Redakcijā bija ieradies SIA "Kusas nami" valdes loceklis Guntars Ābols un pauda neapmierinātību par Madonas ielu bedrēm.
Konkrēti runa ir par bedrēm Saules ielā pretī dzelzceļa pārbrauktuvei un Rīgas ielu netālu no autoostas. Abās vietās, ja brauc ar ātrumu 50 kilometru stundā, var salauzt automašīnu atsperes vai pat sasist karteri, – apgalvoja Guntars Ābols.
Viņam taisnība – abās vietās kādreiz ir labotas apakšzemes komunikācijas. Tas nav nekas ārkārtējs. Tikai pēc tam gan rakuma vietu vajadzētu pilnībā sakārtot tā, lai transporta līdzekļi varētu normāli braukt. Tiesa, nupat šajās vietās sabērta grants un bedres gandrīz nolīdzinātas. Bet cik ilgi līdzēs tāds ielāps? Lietus un intensīvās transporta kustības rezultātā atkal radīsies bedres. Madonas pilsētas domes izpilddirektors Āris Vilšķērsts apgalvoja: – Mazliet jāpaciešas autobraucējiem. Šīs un citas vietas Madonā, kur ir rakts, lai remontētu apakšzemes komunikācijas, saremontēsim un noasfaltēsim septembra vidū. Ātrāk to nav iespējams izdarīt, – skaidroja Āris Vilšķērsts.
Autors: GUNĀRS ZEMZARS