Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Pilnīgi salabos septembra vidū

Redakcija

Autors • 31.08.2007.

Burtu lielums

Redakcijā bija ieradies SIA "Kusas nami" valdes loceklis Guntars Ābols un pauda neapmierinātību par Madonas ielu bedrēm.
Konkrēti runa ir par bedrēm Saules ielā pretī dzelzceļa pārbrauktuvei un Rīgas ielu netālu no autoostas. Abās vietās, ja brauc ar ātrumu 50 kilometru stundā, var salauzt automašīnu atsperes vai pat sasist karteri, – apgalvoja Guntars Ābols.

Viņam taisnība – abās vietās kādreiz ir labotas apakšzemes komunikācijas. Tas nav nekas ārkārtējs. Tikai pēc tam gan rakuma vietu vajadzētu pilnībā sakārtot tā, lai transporta līdzekļi varētu normāli braukt. Tiesa, nupat šajās vietās sabērta grants un bedres gandrīz nolīdzinātas. Bet cik ilgi līdzēs tāds ielāps? Lietus un intensīvās transporta kustības rezultātā atkal radīsies bedres. Madonas pilsētas domes izpilddirektors Āris Vilšķērsts apgalvoja: – Mazliet jāpaciešas autobraucējiem. Šīs un citas vietas Madonā, kur ir rakts, lai remontētu apakšzemes komunikācijas, saremontēsim un noasfaltēsim septembra vidū. Ātrāk to nav iespējams izdarīt, – skaidroja Āris Vilšķērsts.

Autors: GUNĀRS ZEMZARS


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px