Un atkal durvis ver pensionāru klubiņš "Pīlādzītis". Nāksim atkal kopā, lai satiktos. Nav labi palikt vienatnē ar sevi, dalies ar citiem savā priekā un savā bēdā!
Vēl ir atvasaras laiks, gan jau atnāks arī rudens lietavas, salnas, varbūt sniegi, bet vēl saskatīsim savu dienu krāsainību asteres ziedā, mārtiņrožu krūma plaukumā un dzīvosim katru dienu ar gaišu skatu un siltu sirdi. Rudens un tieši septembris ir dzejas svētku laiks, kad mūsu prātus rosina ieklausīties dvēseliski apdāvināto cilvēku vārdos. Mūsu novads ir bagāts ar liriskās mākslas meistariem. Un "Pīlādzītis" uz savu pasākumu 21. septembrī pulksten 13 ir aicinājis mūsu iemīļotu dzejnieci Adīnu Ķirškalni, kas ne tikai raksta skaidri saprotamu, emocionālu dzeju, bet arī pati ir cilvēks ar gaišu un atvērtu sirdi. Sveiksim viņu ar rudens ziediem, vēlot rakstīt mums vēl daudz jauku dzejas rindu!
Uz satikšanos!
Autore: MARIJA LAPSIŅA
klubiņa "Pīlādzītis" vadītāja