Madonas pilsētas domes deputāti kārtējā sēdē, izskatot jautājumu par pašvaldības, kā arī juridisko un fizisko personu īpašuma bojāšanas novēršanu, pievērsa uzmanību vairākiem vandalisma aktiem Madonas pilsētas administratīvajā teritorijā.
Diemžēl tie ik pa brīdim notiek arī mūsu pilsētā, kad tiek salauzti soli, sadauzīti apgaismes ķermeņi, nolauzti koki, ar grafiti zīmējumiem „izgreznotas" sienas, kā arī nodarīti citi kaitējumi. Domes īpašuma uzturēšanas nodaļas vadītājs Aldonis Rībenieks informēja par pašvaldības, kā arī juridisko un fizisko personu īpašuma bojāšanu Madonas pilsētā – nokrāsota Madonas pilsētas estrādes atbalsta siena un rekonstruētās tualetes siena, meteostacijas vadības konteiners, veikala „Rimi" siena, AS „Latvenergo" un „Lattelecom" sadales skapji un veikti citi vandalisma akti, kas radījuši zaudējumus vairāk nekā Ls 1000 apmērā.
Vairāk lasiet laikrasktā STARS.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA
OĻĢERTA SKUJAS foto