Atsaucoties uz Ministru prezidenta Aigara Kalvīša un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības sarunu rezultātiem, Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) radusi risinājumus, kā nodrošināt likumdošanā noteikto pedagogu darba samaksas paaugstināšanu ar 2008. gada 1. septembri – 60 latu par vienu likmi jeb 21 kontaktstundu.
IZM joprojām turpina darbu pie izglītības sistēmas sakārtošanas, gan pilnveidojot pedagogu atalgojuma sistēmu un ieviešot pedagogu kvalifikācijas pakāpes, gan pilnveidojot izglītības finansēšanas struktūru, gan sadarbībā ar pašvaldībām sakārtojot izglītības iestāžu tīklu, kā arī pilnveidojot normatīvos aktus.
Autore: INESE ELSIŅA