VESTIENAS pamatskolā sestdien 9. klases izlaidumā apliecību par iegūto pamatizglītību saņēma 10 audzēkņi. – Skaisto notikumu kuplināja arī Madonas mūzikas skolas skolotāja Ija Voiniča ar mežradzniekiem. Tā kā katru gadu mūsu skolā notiek konkurss "Gada labākais skolēns", izlaiduma dienā tika godināta pirmās vietas ieguvēja – 9. klases absolvente Sandra Ozoliņa, viņa saņēma arī naudas balvu no Austras Miezes ziedojuma.
Arī otrā vieta tika piešķirta 9. klases absolventei – Simonai Krupenko, – pastāstīja skolas direktore Vera Gutāne, piebilstot, ka šajā svētku reizē gan absolventus, gan skolotājus sveica arī Vestienas pagasta pašvaldība. – Mēs godinājām arī vecākus, kas deviņu gadu garumā daudz devuši skolai, atbalstījuši, gan darbojoties skolas padomē, gan personiski atbalstījuši skolas sporta aktivitātes un veicinājuši rezultātus.
Autore: ASTRA ZAGORSKA