Jūlija pirmajās dienās SIA „Neste Latvija" ir veikusi esošās degvielas uzpildes stacijas (DUS) Madonā, Rūpniecības 47a, pārbūvi atbilstoši jaunajam „Neste Oil" DUS konceptam, „Staru" informē Ilze Pērkone, „Neste Latvija" Mārketinga un klientu attiecību vadītāja.
Tas tika darīts, lai esošajiem un topošajiem „Neste Oil" klientiem sniegtu vislabāko automātiskās degvielas uzpildes pieredzi. Līdz gada beigām klienti visā Latvijā varēs veikt uzpildi gaišākās, modernākās un zaļākās stacijās. DUS tīkla pārbūve tika uzsākta 10. aprīlī ar staciju pārbūvi Rīgā, bet visa DUS tīkla pārbūvi plānots pabeigt līdz šā gada rudenim. Pārbūves procesā pavisam tiks ieguldīti vairāk nekā 1,4 miljoni latu (2 miljoni eiro). Arī turpmāk benzīns un dīzeļdegviela tiks ievesta no „Neste Oil" rūpnīcas Somijā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 10.07.2012.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA
AGRA VECKALNIŅA foto