Sestdien, 11. augustā, Ļaudonā, Aiviekstes upē, notiks Madonas rajona atklātais čempionāts pludiņmakšķerēšanā.
Ar Madonas rajona padomes atbalstu sacensības copmaņiem rīko gan ziemā, gan vasarā. Arī šoreiz Māris Gailums būs parūpējies par kausiem, diplomiem un medaļām.
Tā būs komandu cīņa, un katrā komandā piedalās četri makšķernieki (trīs vīri un viena sieviete jeb jaunietis). Uzvaru komandai atnesīs lielākais zivju kopsvars, – paskaidroja sacensību organizētājs Aigars Krēsliņš.
Ļaudonā sacensību dalībniekiem pulcēšanās un pieteikumu iesniegšana notiks pie Aiviekstes tilta no 5.30. Sacensību sākums – 6.00, kad ar tradicionālo novēlējumu "Ne asakas!" visi dalībnieki iemetīs makšķeres Aiviekstē, cerot uz lielo lomu.
Autore: IVETA ŠMUGĀ