11. un 12. augustā Priekuļu Olimpiskajā biatlona bāzē risinājās Latvijas čempionāts vasaras biatlonā, kur par Latvijas čempioni kļuva Madonas BJSS biatloniste Daija Līva Aivare.
Sacensībās piedalījās vairāk nekā astoņdesmit biatlonistu no Cēsīm, Daugavpils, Talsiem, Alūksnes un Madonas.
Pirmajā dienā notika sprinta sacensības ar skriešanu. 2. vietu izcīnīja Laura Kupča, 3. vietu — Karīna Narkovska, arī Daijai Līvai Aivarei — 3. vieta, 5. vietā — Reinis Lazdups.
Otrajā sacensību dienā sportisti sacentās klasiskajā biatlonā uz rolleriem. Šajā distancē Daijai veicās, un viņa kļuva par Latvijas čempioni vasaras biatlonā. 2. vietā ierindojās Mārtiņš Indriksons, bet 3. vietā savās vecuma grupās bija Mārcis Jakovičs, Laura Kupča un Elizabete Stangaine. 5. vietā — Dana Nagle un Aleksandrs Narkovskis.
Autore: AIRA BĒRZIŅA
AGRA VECKALNIŅA foto