Ar „Stara" starpniecību vēlos pateikt „Paldies!" tiem čaklajiem cilvēkiem, kuri palīdzēja „izravēt" puķu dobi pie R. Blaumaņa pieminekļa.
Dobes labiekārtošana tika pabeigta tikai piektdien, 27. maijā, bet pa brīvdienām jau kāds pielika savu „čaklo roku"… Vēlreiz liels „Paldies!", ka palīdzējāt mūsu pilsētu uz svētkiem padarīt „skaistāku".
Autore: GITA LUTCE,
Madonas novada pašvaldības īpašumu uzturēšanas nodaļas
vadītāja vietniece