Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Mediķi varētu piketēt 13. septembrī

Redakcija

Autors • 06.09.2007.

Burtu lielums

Finanšu ministrs Oskars Spurdziņš vienojies ar veselības ministru Vinetu Veldri, ka nākamgad ārstiem algas palielinās par 80 latiem, medmāsām – par 48 latiem, bet ātrās palīdzības šoferiem – par 32 latiem.

Ministri arī konceptuāli vienojušies, ka varētu palielināt valsts kompensācijas par medikamentiem. Taču Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība ministrijā iesniegusi kolektīvo strīdu prasību un jau izveidojusi izlīgšanas komisiju. Bet jau 13. septembrī veselības aprūpes darbinieki varētu rīkot piketu, ja valdība nepildīs solījumu palielināt mediķu algas, lai līdz 2009. gadam viņi varētu saņemt atalgojumu, kas būtu divreiz lielāks par vidējo atalgojumu tautsaimniecībā.

Autore: ASTRA ZAGORSKA


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px