Piektdien, 6. jūlijā, pulksten 17 Biksēres estrādē notiks mazākumtautību festivāls.
– Koncertā uzstāsies čigānu ansamblis „Melnās acis" no Jēkabpils, latviešu folkloras kopa „Madava", vēderdejotāju grupa „Mantigra" no Madonas (vadītāja Sandra Šarma), teatrālu uzvedumu būs sagatavojuši vietējie pašdarbnieki Valdas Kļaviņas vadībā, uzstāsies arī līnijdejotāju grupa no Dzelzavas (vadītāja Ruta Krieva), ansamblis „Divatā", Madonas čigānu kultūras biedrības ansamblis „Brīvais vējš" un citi kolektīvi, – informē pasākuma organizatore, Madonas čigānu kultūras biedrības vadītāja Jeļena Burkeviča. – Festivālu atbalsta Īpašu uzdevumu ministrijas sabiedrības integrācijas lietās sekretariāts, līdz ar to ieeja pasākumā būs bez maksas.
Autore: INESE ELSIŅA