Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

“Mazais cilvēciņš” jūtas priecīgs

Redakcija

Autors • 20.08.2007.

Burtu lielums

Piektajā Starptaustiskajā mākslinieciskās pašdarbības festivālā "Solis" personām ar īpašām vajadzībām, kas notika no 10. līdz 12. augustam Rīgā, Dailes teātrī, piedalījās arī Madonas deju grupa "Mazais cilvēciņš", ko vada Lienīte Ozolniece.

Festivālā pavisam piedalījās 24 kolektīvi, tostarp no Slovākijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Latvijas dejotāji, vokāli instrumentālās grupas, mūzikas, deju grupas, plastiskās drāmas teātru kolektīvi, cirka studijas.
Biedrības "Mēs – saviem bērniem" deju grupa "Mazais cilvēciņš" apvieno bērnus ar īpašām vajadzībām, un svētīgi ir tas, ka dejo bērni kopā ar saviem vecākiem. Šī ideja ir aizgūta no Vācijas.

Deju grupu "Mazais cilvēciņš" savulaik nodibināja Laimdota Andersone, pēc tam to vadīja Indra Spalviņa, bet šogad kolektīva vadību pārņēma Lienīte Ozolniece no Lubānas. Lubānas vidusskolā Lienīte Ozolniece ir deju kolektīva vadītāja. Viņa studē Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolā 4. kursā, neklātienes studijās apgūst ritmikas un deju skolotājas specialitāti.

Lienīte Ozolniece stāsta, ka dejo jau kopš bērnības. Laimdota Andersone skolas laikā ir bijusi viņas pirmā skolotāja, kura palikusi spilgtā atmiņā. Dejojusi arī Lubānas vidusskolas deju kolektīvā Andra Ezeriņa vadībā.

Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 21.08.2007.

Autore: IVETA ŠMUGĀ

OĻĢERTA SKUJAS foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px