Turpmāk, ar 1. septembri, maršruta Nr. 6349 Madona-Kusa-Liezēre autobuss no Madonas autoostas otrdienās, ceturtdienās, piektdienās un sestdienās izbrauks pulksten 13.50, bet pirmdienās un trešdienās – pulksten 11 (līdz šim no pirmdienas līdz sestdienai tas izbrauca pulksten 13.50).
Savukārt no Liezēres otrdienās, ceturtdienās, piektdienās un sestdienās autobuss izbrauks pulksten 14.50, bet pirmdienās un trešdienās – pulksten 12.00 (līdz šim no pirmdienas līdz sestdienai tas izbrauca pulksten 14.50).
Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.