Madonas „sirdī", Saieta laukumā pie lielajām eglēm, jau pirms kāda laiciņa iedzīvotāji ievēroja rosāmies strādniekus. Tika rakts, betonēts – bet kas?
Madonas novada pašvaldība informē, ka šajā vietā jau aprīļa beigās parādīsies pirmais vides monitors pilsētā. Tas būs paredzēts informācijas sniegšanai par Madonas novada uzņēmēju ražoto preču un pakalpojumu klāstu, kā arī informēšanai par aktuālāko uzņēmējdarbības nozarē – pasākumiem, semināriem un tamlīdzīgi.
Vides monitors ir interaktīvs un moderns veids, kā uzrunāt garāmgājējus. Daudzi noteikti ko līdzīgu jau ir pamanījuši Rīgā un citās lielākās pilsētās, kur vides monitori pārsvarā tiek izmantoti reklāmām. Būtībā vides monitors ir liels ekrāns, kurā mainās kadri un informācija, izmērā sasniedzot nedaudz vairāk nekā 3 × 4 metrus.
Autore: LAURA KOVTUNA
OĻĢERTA SKUJAS foto