Biedrības "Slow Food" rīkotajā pasākumā "Lauku mielasts", kas pagājušajā sestdienā norisinājās Madonas estrādē, kā allaž uzmanības centrā bija populārais "Vincenta" šefpavārs un pavārmākslas burvis Mārtiņš Rītiņš. Viņš, vadot biedrību "Slow Food", ir veselīgas pārtikas – ekoproduktu un bioloģiskās lauksaimniecības produktu – popularizētājs.
"Lauku mielastā" piedalījās vairāk nekā 40 zemnieku saimniecību no Madonas, Jēkabpils, Valkas, Valmieras, Cēsu, Bauskas, Talsu, Liepājas, Preiļu, Krāslavas, Ogres, Rīgas, Aizkraukles rajona, kas ekoloģiskā vidē izaudzē veselīgu produkciju, ko var iegādāties zaļajā tirgū.
– Pasākums "Lauku mielasts" ir reklāma veselīgai pārtikai, jo, ja mēs izvēlētos tikai lielveikalu un ātro ēstuvju piedāvājumu, tad ātrāk aizietu pie Pētera. Ir jau ļoti izdevīgi paņemt gatavu ēdienu, sasaiņotu kastītē, bet, ja izlasa visus "E", tad labāk pašam mājās izvārīt miežu biezputru. Mums vairāk jāsāk domāt par sevi un ne par savu kabatu, jo ekoloģiski produkti ir tā vērts, – uzskatu pauda Mārtiņš Rītiņš.
Diedzēti mieži, siers, maize, medus ir tradicionāli produkti, ko latvieši ēduši simtiem gadu. – Es dabūšu, lai visi mīl dabisku un veselīgu pārtiku, lai iet ar līkumu ātrajām (Fast food) ēstuvēm, lai atbalsta Latvijas zemnieku, – sacīja Mārtiņš Rītiņš.
Viņš papildināja, ka gliemezis ir ekoproduktu simbols, un tur, kur ir gliemeži, ir dzīvība, kur gliemežu vairs nav, tur ir daudz ķīmijas. Arī uz skatuves "Vincenta" pavāri lielā pannā gatavoja ēdienu no Latvijas gliemežiem, ko 2 minūtēs apcepa Iecavas rapšu eļļā, pievienoja Latvijā audzētus kukurūzas graudus, tomātus, zaļumus un citu.
Savukārt restorāna "Hromets" šefpavāre Astrīda Čeppe cienāja ar Latvijā izaudzēto dārzeņu un "Lazdonas piensaimnieka" ražotā siera "Pipariņš" salātiem.
Plašāks ieskats "Lauku mielastā" – kādā no turpmākajiem "Stara" numuriem.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
OĻĢERTA SKUJAS foto