Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Madonā nodeg angārs

Redakcija

Autors • 21.09.2011.

Burtu lielums

Otrdien, 20. septembrī, Madonā notika paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vecākās speciālistes Viktorijas Šembeles sniegtā informācija liecina, ka pulksten 15.57 VUGD saņēma informāciju, ka Madonā, Saules ielā, angārā ir izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka angārā deg telpa un uguns izplatās pa angāra siltinājumu. Lai apturētu liesmu izplatīšanos, uz notikuma vietu tika nosūtīta papildu tehnika. Tikai tad, kad ugunsdzēsēji glābēji izjauca jumta metāla apšuvumu, izdevās apturēt liesmu izplatīšanos. Kopumā notikuma vietā strādāja četras autocisternas un vienas autokāpnes no Madonas, Cesvaines un Lubānas. No angāra tika evakuēta tehnika, skābekļa un gāzes baloni. Ugunsgrēks tika lokalizēts pulksten 19.07, bet pilnībā likvidēts – 20.37. Kopējā degšanas platība bija 500 m2, tai skaitā dega angāra jumts 400 m2, pirmā stāva katlumāja 20 m2 un virpotava 20 m2, kā arī otrā stāva telpas 60 m2 platībā. Iespējamais ugunsgrēka iemesls ir bojājums apkures iekārtā.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 22.09.2011.

Autors: EGILS KAZAKEVIČS

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px