Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

LATTELECOM privatizācija

Redakcija

Autors • 16.06.2007.

Burtu lielums

12. jūnijā Ministru kabinets konceptuāli izšķīrās par „Lattelecom" privatizācijas modeli, kas paredz, ka uzņēmuma kapitāldaļas atpērk kompānijas vadība un darbinieki. Viedokli, vai valdības izvēlētais modelis veicinās konkurenci telekomunikāciju tirgū un uzlabos sakarus arī Latvijas laukos, lūdzu izteikt Vestienas un Dzelzavas pašvaldību vadītājus Daini Baškevicu un Elmāru Vaski.

Ir arī uzlabojumi

– Ja valdība ir izšķīrusies par šādu soli, acīmredzot ekonomisti ir veikuši aprēķinus, kas apstiprina izvēlētā modeļa priekšrocības. Teorētiski jau tas viss ir aprēķināms, bet, kā būs turpmāk, to tikai dzīve parādīs. Ne jau velti savulaik Juris Bojārs tik kategoriski iebilda pat pret daļēju "Lattelecom" privatizāciju. – spriež Dainis Baškevics.

Neskaidras peripetijas

— Es šaubos, vai daudziem iedzīvotājiem, tai skaitā man pašam, ir saprotamas visas ar „Lattelecom” privatizāciju saistītās peripetijas, — uzsver Elmārs Vaskis. — Nav saprotams arī izvēlētais privatizācijas modelis. Kā tādā veidā vispār var privatizēt valstij piederošās kapitāldaļas, ļaujot tās izpirkt kompānijas vadībai un darbiniekiem?

Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 16.06.2007.

Autore: ŽEŅA KOZLOVA                    

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px