Madonas pilsētas kultūras namā SIA "Vidzeme 90" turpina ēkas rekonstrukciju, bet nupat pēc senas tradīcijas atzīmēja spāru svētkus. Ir pabeigta jumta konstrukciju uzlikšana, paša seguma klāšana gan vēl turpinās.
Spāru svētkos kultūras nama darbinieki, kas visvairāk gaida rekonstrukcijas pabeigšanu, apsveica celtniekus ar jau padarīto, ar jumta konstrukciju uzlikšanu. Protams, visskaļākais bija Madonas Gailis, kas priecīgi sveica celtniekus un vēlēja viņiem jaunus panākumus.
– Mēs, protams, ļoti gaidām, kad saņemsim jaunas telpas. Pagaidām visus pasākumus rīkojam kinoteātrī. Sakarā ar to, ka vairs nevar izmantot mūsu mazo zāli, trīs mākslinieciskās pašdarbības kolektīvi patlaban darbojas domes sociālās aprūpes centra zālītē Parka ielā, – sacīja Madonas pilsētas kultūras nama direktore Skaidrīte Strade.
Autors: GUNĀRS ZEMZARS