Kopš šodienas estarā atkal ir iespēja komentēt publikācijas, izteikt savu viedokli, ierosinājumus, papildinājumus utt.
Esam pilnveidojuši savu mājas lapu, un turpmāk komentēt būs iespējams tikai tiem komentētājiem, kuri būs autorizējušies, proti, uzrādījuši savu vārdu, uzvārdu un e-pastu. Par šo soli izšķīrāmies tāpēc, ka bija ļoti daudz nepamatotu, nekorektu un pat aizvainojošu komentāru. Lielākoties tie bija anonīmi, jo, kā zināms, šobrīd sabiedrībā anonīmi noķengāt otru, reizēm tādā veidā pat kārtojot personīgus rēķinus, ir ļoti izplatīti – sak', neviens jau nevar pierādīt, kas to ķengu spaini ir uzgāzis. Ne velti daži estaru bija nodēvējuši par vienu no nesakoptākajām vietām jeb „neglīto vārdu vāceli" un visai rezervēti izturējās pret iespējām paust savu viedokli. Jaunais modelis liks komentētājiem būt atbildīgiem par saviem vārdiem, un cerēsim, ka līdz ar to ieguvēji būs visi. Pretējā gadījumā nāksies komentāru sadaļu slēgt pavisam. Tāpēc lūgums visiem komentētājiem: esiet korekti un neaizvainojiet otru!
Bez tam mūsu mājas lapas tehniskā uzlabošana turpinās, un ceram drīzā nākotnē piedāvāt saviem lasītājiem arī „Stara" elektroniskās versijas abonēšanu. Saprotam, ka tas būtu ļoti labs variants tiem, kas, piemēram, šobrīd strādā ārzemēs un kam laikraksta abonēšana ar „Latvijas Pasta" starpniecību nav pieejama, bet zināt jaunumus par Latviju un dzimto pusi gribas, vai arī elektroniskais variants ir parocīgāks.
Autore: BAIBA MIGLONE